Centrum Transportu Nowogard
Centrum Transportu Nowogard
Centrum Transportu Nowogard
Centrum Transportu Nowogard
Centrum Transportu Nowogard
Centrum Transportu Nowogard

O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży transportowej nieprzerwanie od 1982 roku. Od samego początku funkcjonowania firmy udało nam się zdobyć ogromne doświadczenie w transporcie drogowym, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Naszymi klientami są głównie firmy, dla których świadczymy usługi związane z przewozem towarów, jak również biura podróży które obsługujemy w zakresie przewozu osób i wynajmu autobusów i autokarów. Dysponujemy dużą flotą transportową, która zawiera w sobie blisko 30 pojazdów różnego przeznaczenia – od lekkich samochodów dostawczych, za pomocą których świadczymy usługi związane z przeprowadzkami, poprzez duże auta ciężarowe, na autobusach i autokarach kończąc.

Dla naszych klientów realizujemy przewozy na szkolenia, konferencje czy transfery na lotniska – zarówno na terenie Polski, jak również całej Europy. Dowozimy osoby do hoteli oraz do siedzib firm na spotkania biznesowe, klubowe czy towarzyskie. Z naszych usług przewozu osób korzystają również drużyny sportowe, które w bezpieczny i komfortowy sposób dowozimy na zawody sportowe, mecze siatkarskie czy koszykarskie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy też duże zaplecze magazynowe, dzięki któremu mają oni pewność, że ich towary są przechowywane w bezpiecznym miejscu.

Od 30 lat zajmujemy się wszelkiego rodzaju usługami transportowymi, jesteśmy specjalistami logistyki i przede wszystkim pasjonujemy się tym co robimy.

Dokumenty rejestrowe firmy i certyfikaty:

projekt i realizacja: Webtom.pl © 2016 | strony www Piła