Centrum Transportu Nowogard
Centrum Transportu Nowogard
Centrum Transportu Nowogard

Transport osobowy Nowogard

Od wielu lat zajmujemy się usługowym przewozem osób, począwszy od samochodów osobowych poprzez luksusowe autobusy na autokarach turystycznych kończąc.

Dzięki zdobytym doświadczeniom w przewozach pasażerskich na terenie kraju jak i w obszarze całej Unii Europejskiej, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Podczas naszej codziennej pracy bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i komfort podróży naszymi busami i autobusami.

Centrum Transportu zapewnia wysoki standard busów, autobusów i autokarów, dzięki czemu jesteśmy wiodącą i cały czas rozwijającą się firmą transportową w północno-zachodniej części Polski.

W zależności od potrzeb Klienta posiadamy szeroki wybór pojazdów osobowych, busów, autobusów i autokarów turystycznych, co pozwala nam na odpowiednie do liczby pasażerów dobranie pojazdu. Ma to na celu optymalizację kosztów przewozu, w rezultacie czego uzyskują Państwo bardzo atrakcyjną cenę na usługę przewozu osób.

Dokładamy wszelkich starań, by podróż z Centrum Transportu była dla Państwa przyjemnością i odpoczynkiem.

Nasza szeroka oferta związana z usługami transportowymi związanymi z przewozem osób czy też wynajmem busów i autokarów pozwoli, by każdy znalazł najdogodniejsze rozwiązanie. Centrum Transportu posiada wszystkie aktualne ubezpieczenia na czas podróży naszych pasażerów.

Zapraszamy do współpracy!

projekt i realizacja: Webtom.pl © 2016 | strony www Piła