Centrum Transportu Nowogard
Centrum Transportu Nowogard
Centrum Transportu Nowogard

Wynajem busów i autobusów Nowogard

Centrum transportu zajmuje się wynajmem komfortowych minibusów i busów z doświadczonymi kierowcami, którzy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje i przechodzą okresowe badania lekarskie.

Oddajemy do Państwa dyspozycji cztery pojazdy typu bus. Pojazdy tego typu posiadają 9 miejsc siedzących i przestrzeń bagażową. W każdym proponowanym przez nas busie znajdą Państwo wydajną klimatyzację i ogrzewanie, panoramiczne przyciemniane okna z dodatkowymi zasłonkami. Każdy pasażer posiada wygodne, regulowane siedzenie z podłokietnikiem i dużą przestrzenią na nogi.

Dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy również luksusowe busy, które posiadają na swoim wyposażeniu bezprzewodowy dostęp do sieci Internet za pomocą sieci WIFI oraz konsole do gier Xbox, które uprzyjemnią czas podróży.

Nowoczesne i komfortowe busy wykorzystywane są do różnych imprez oraz wyjazdów prywatnych i firmowych. Wynajem busów wiąże się nie tylko z wysokim standardem podróży, ale również z jej elastycznością. Częstsze przystanki, możliwość zatrzymania się na życzenie pasażera oraz bezpośredni dowóz pod wskazany adres, to tylko część atutów jakie Centrum Transportu może zagwarantować swoim klientom przy wynajmie busów.

Centrum Transportu świadczy usługi związane z wynajmem najwyższej klasy autobusów i autokarów turystycznych. Nasze usługi przewozowe świadczymy na terenie Polski, jak i na obszarze Unii Europejskiej.

W naszej flocie autokarowej posiadamy pojazdy młode, które objęte są gwarancją producentów.

W dziedzinie przewozu osób i wynajmu autokarów postawiliśmy na nowy i przede wszystkim nowoczesny tabor autobusów marki Mercedes-Benz i Scania.

Zarówno dla nas, jak i dla naszych Klientów liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, komfort i bezawaryjność autobusów i autokarów, którymi podróżują pasażerowie przez wiele dni na wycieczkach objazdowych po kraju i Europie – nawet po kilkanaście tysięcy kilometrów.

W związku z powyższym, nasza firma wybrała sprawdzone i przede wszystkim przodujące marki autobusów i autokarów, dlatego też oferujemy Państwu ponadprzeciętny komfort podróżowania oraz doskonałą organizację logistyczną obsługiwanych przez Centrum Transportu wyjazdów.

Nasza szeroka oferta na usługi transportowe związane z przewozem osób czy wynajmem autobusów i autokarów, pozwoli by każdy nasz Klient znalazł najdogodniejsze rozwiązanie.

Centrum Transportu posiada wszystkie aktualne ubezpieczenia na czas podróży naszych pasażerów.

Zapraszamy do współpracy!

projekt i realizacja: Webtom.pl © 2016 | strony www Piła